Akumulatorowy wkrętak z grzechotką Parkside w walizce - 149 zł/szt - Lidl | mOkazja - okazje - promocje - przeceny - wyprzedaże !!!

Akumulatorowy wkrętak z grzechotką Parkside w walizce - 149 zł/szt - Lidl

- w zestawie akumulator litowo-jonowy 10,8 V, ładowarka ze wskaźnikiem stanu naładowania, złączka czworokątna ¼“, złączka sześciokątna, 6 nasadek kluczy (10 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17)
- kompaktowa budowa kątowa z antypoślizgowym uchwytem
- przełącznik biegu w prawo lub w lewo na głowicy urządzenia