Szlifierka taśmowa Parkside PBS 900 A1 @ 199 zł @ Lidl | mOkazja - okazje - promocje - przeceny - wyprzedaże !!!

Szlifierka taśmowa Parkside PBS 900 A1 @ 199 zł @ Lidl

- z wbudowanymi funkcjami elektroniki IPC do płynnego wyboru liczby obrotów i podwyższenia mocy
- mocny silnik 900 W gwarantuje wydajne usuwanie materiału
- dokładne prowadzenie i optymalny docisk dzięki gumowej, ergonomicznej rękojeści – nadaje się dla osób prawo- i leworęcznych
- szybka i wygodna wymiana taśmy szlifierskiej bez narzędzi dzięki wbudowanemu systemowi napinania
- optymalny bieg taśmy dzięki manualnemu wyśrodkowaniu
- czysta praca dzięki pojemnikowi na pył z funkcją odsysania – podłączenie również do odkurzacza
- blokada przełącznika dla eksploatacji ciągłej
- w zestawie taśma szlifierska
- powierzchnia szlifowania: ok. 75 x 150 mm
- prędkość taśmy: 180 - 340 m/min
- obroty znamionowe: 345 - 645/min
_____________
Oferta ważna od poniedziałku 16 stycznia 2012 r.