Wkrętarka pneumatyczna Parkside @ 139 zł @ Lidl | mOkazja - okazje - promocje - przeceny - wyprzedaże !!!

Wkrętarka pneumatyczna Parkside @ 139 zł @ Lidl

- z 11-częściowym zestawem kluczy nasadowych wraz z nasadką przedłużającą do odkręcania nakrętek lub śrub kół
- 4-stopniowa regulacja wstępna mocy uderzeniowej, przełącznik biegu prawo/ lewo
- stabilna obudowa aluminiowa z antypoślizgowym uchwytem tłumiącym wibracje
- wraz z olejem do układów ze sprężonym powietrzem
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 7000 min-1
________________
Oferta ważna od czwartku 8 września 2011 r.

Krótki wstęp

mOkazja jest serwisem w którym dzielimy się napotkanymi okazjami. Byłeś na zakupach, kupiłaś coś taniego w internecie powiedzcie o tym innym - a my wszyscy ocenimy czy są to naprawdę gorące okazje. Dołącz do nas by w pełni korzystać z serwisu.
Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj tutaj.
Jeśli chcesz podzielić się z innymi okazjami daj nam plusa.