Odkurzacz do pracy na mokro i sucho 1300 W - Parkside @ 169 zł/opak @ Lidl | mOkazja - okazje - promocje - przeceny - wyprzedaże !!!

Odkurzacz do pracy na mokro i sucho 1300 W - Parkside @ 169 zł/opak @ Lidl

- wielofunkcyjne urządzenie czyszczące z łatwością usuwa mokry i suchy brud
- idealny do czyszczenia w warsztacie, garażu lub do czyszczenia samochodu
- odpowiedni również jako dmuchawa lub do wypompowywania wody
- pojemnik 20 l łatwy do opróżniania
- z zabezpieczeniem przed przechyleniem dzięki 4 podwójnym rolkom prowadzącym
- wbudowane uchwyty na rurę, kabel i akcesoria
- w zestawie: 3-częściowy zestaw rur ssących, wąż ssący o długości ok. 1,8, końcówka do fug i końcówka do podłóg, 3 filtry wymienne do odkurzania na sucho i na mokro oraz do drobnego pyłu
- długość kabla: 4 m
- wymiary: ok. 53 x 32 cm
________________
Oferta ważna od poniedziałku 30 kwietnia 2012 r.