Precz z cellulitem! @ 5 zł @ kdc.pl | mOkazja - okazje - promocje - przeceny - wyprzedaże !!!

3

Precz z cellulitem! @ 5 zł @ kdc.pl

5.00 zł

Pozbądź się cellulitu – bez ćwiczeń, zabiegów i wyszukanych preparatów! Rozpraw się z cellulitem z pomocą tego wysoce skutecznego, trójpoziomowego programu zawierającego antycellulitową dietę młodości.Która z nas może z czystym sumieniem oznajmić: „cellulit to nie mój problem”?.
Dziś znakomita większość kobiet - nawet te szczupłe i prowadzące zdrowy tryb życia - boryka się z kłopotliwą skórką pomarańczową. Czy na tę kosmetyczną zmorę jest w ogóle jakieś skuteczn e remedium?Wymyślne masaże, tony kremów i odstawienie kofeiny – nic nie działa na cellulit, nie wygładza go zazwyczaj także stosowanie diety. Precz z cellulitem! to propozycja prostego programu, który rzeczywiście się sprawdza, wygładzając skórkę pomarańczową. Stosują c zalecenia autora, obserwujemy, jak uda przestają przypominać twarożek, zaś skóra na całym ciele wygładza się w miarę jak komórki s ą uzupełniane wodą, dzięki czemu odzyskują swój kształt. Doktor Murad, światowej sławy dermatolog, wyjaśnia swoją rewolucyjną zasadę wody oraz to, dlaczego nawodnienia komórek – będącego podstawą zdrowia i młodego wygladu skóry – nie da się osiągnąć wyłącznie prze z picie wody. Dodatkowo program doktora Murada rozprawia się z rozstępami! Uzupełniona szczegółowym jadłospisem oraz drobiazgowymi z aleceniami zarówno co do suplementów, jak i zewnętrznej pielęgnacji skóry. Książka stanowi czarodziejską receptę, której poszukujemy !Filozofia doktora Murada łączy wszystko to, co dobre w nauce i medycynie holistycznej. Podkreśla znaczenie całościowego zdrowia w ypływającego z wnętrza organizmu.
Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
data wydania: marzec 2007
liczba stron: 216
format: 14,5x20,5 cm
numer produktu: 1789700
EAN: 9788374045599

Zobacz okazję
Jeśli uważasz że powyższa okazja jest naprawdę dobra, podgrzej ją dając jej plusa.
Jeśli natomiast uważasz inaczej daj minusa i dodaj swoją okazję która będzie o niebo lepsza.
Jeśli ważność okazji lub promocji dobiegła końca skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po zalogowaniu w celu wyszukania najnowszych ofert.
Jeśli masz pytania odnośnie produktów, korzystaj z formularza komentarzy i prowadź dyskusję z innymi użytkownikami.
Jeśli szukasz więcej wypasionych okazji przejdz na stronę główną mokazja.pl