Termometr na podczerwień Parkside za 99 zł w Lidlu | mOkazja - okazje - promocje - przeceny - wyprzedaże !!!

Termometr na podczerwień Parkside za 99 zł w Lidlu

- kolorowy wskaźnik i sygnał ostrzegawczy przy różnicy pomiędzy wybraną wartością odniesienia i aktualną wartością mierzoną
- szybki pomiar temperatur powierzchni i pomieszczeń, wykrywanie mostków cieplnych i miejsc zagrożonych powstawaniem pleśni
- zakres pomiaru: -50 do 380°C (°C lub °F)
- regulowana czułość w 3 stopniach: +/- 0,5; 3; 5,5°C
- automatyczne wyłączanie po ok. 60 sek.
- laser 8-punktowy do dokładnego wskazywania powierzchni pomiaru
Oferta ważna od poniedziałku 07.01.2019 r. do wyczerpania zapasów