Tak to działa !!! | mOkazja - okazje - promocje - przeceny - wyprzedaże !!!

Tak to działa !!!

Serwis mOkazja został stworzony jako miejsce dzielenia się okazjami. Naszym celem jest wyselekcjonowanie najlepszych okazji spośród tysięcy otaczających nas ofert handlowych.
 1. Przeglądanie okazji
  Przeglądać zasoby serwisu mogą wszyscy użytkownicy internetu do wyboru mają 13 kategorii w których umieszczone są okazje w działach `nowe okazje` oraz `gorące okazje`.
 2. Dodawanie okazji
  Jeśli uważasz że znalazłeś produkt w super niskiej cenie to podziel się tą informacją z innymi. Dodana okazja znajdzie się w dziale `nowe okazje` a stamtąd trafi do `gorących okazji` jeśli inni użytkownicy będą uważać tak samo i będą ją podgrzewać.
 3. Ocenianie okazji
  Jeśli znalazłeś w serwisie produkty w super cenach oraz przykuły twoją uwagę swoją atrakcyjnością podgrzej je. Pamiętaj im bardziej podgrzana okazja tym lepsza.
  Umożliwiamy również chłodzenie okazji, jeśli uważasz że cena jest wysoka i wiesz o niższej zastosuj `kontrę` dodając ten sam produkt w nowej niższej cenie.
 4. Komentowanie okazji
  Każdą okazję z serwisu możesz skomentować – wyrazić na jej temat opinię (przestrzegając regulaminu).

Poniżej przedstawiamy mechanizm działania serwisu - 3 kroki.

KROK 1 - Dodanie okazji przez użytkownika
KROK 2 - Ocena okazji przez użytkowników mogą promować ją dając (+) bądź chłodzić dając (-)
KROK 3 - Jest wynikiem działania użytkowników na okazję i na bieżąco wyświetlane są tego skutki, gdy okazja osiągnie określony próg staje się gorąca bądź też zbierając minusy pozostaje w cieniu